روش های نظر سنجی

با فرافیدبک به راحتی می توانید پرسشنامه های آنلاین کسب و کار خود را از طریق وب، اپلیکیشن، کیوسک نظرسنجی و QR Code برای مخاطبان خود به نمایش گذاشته و فیدبک های ارسالی را در لحظه جمع آوری، سازماندهی و مورد ارزیابی قرار دهید.

نظرسنجی موبایل یا تبلت

با افزایش سطح دسترسی کاربران به گوشی های هوشمند، ارائه نظرسنجی از طریق موبایل یا تبلت فرآیند نظرسنجی را بهبود بخشیده است. شما می توانید فرم نظرسنجی را روی تبلت یا موبایل از طریق اپلیکیشن اختصاصی نظرسنجی و یا به عنوان یکی از بخش های اپلیکیشن کسب و کار خود به مخاطبان نمایش دهید تا آن را تکمیل نمایند.

IMG_20190206_151838_827-450x600

نظرسنجی تحت وب

نظرسنجی تحت وب این امکان را برای شما فراهم می آورد که چه در حوزه ارائه خدمات باشید چه فروش محصولات، بتوانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن به جمع آوری اطلاعات از طریق پرسشنامه های آنلاین و دعوت از پاسخ دهندگان برای تکمیل پرسشنامه های کسب و کار خود در فضای وب بپردازید. شما می توانید فرم نظرسنجی را متناسب با کسب و کارتان به صورت اختصاصی ایجاد کنید و لینک نظرسنجی را از طریق وب، شبکه های اجتماعی و یا پیامک در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

2076033d6

نظر سنجی با استفاده ازQR Code

نظرسنجی از طریق QR Codeاین امکان را برای شما فراهم می‌ سازد که با طراحی QR Code اختصاصی مناسب کسب و کارتان و چاپ ان در نقاط کلیدی قابل رویت (داخل کاتالوگ، منو سفارش، کارت ویزیت و…) به راحتی امکان ثبت نظر و مدیریت دیدگاه‌های مخاطبان خود را داشته باشید.
مشتریان می‌توانند تنها در یک لحظه QR Code را اسکن و نظر خود را ثبت کنند.mobile-app-for-qr-code-scanning-gradient-color_1223-321

کیوسک نظرسنجی

یکی از ویژگی‌های منحصر بفرد کیوسک‌های هوشمند نظرسنجی ایجاد جذابیت و رغبت برای شرکت در نظرسنجی است که متناسب با فضا و موقعیت هر مجموعه به صورت اختصاصی طراحی و تولید می‌گردد. کیوسک‌های نظرسنجی فرافیدبک به صورت ایستاده، رومیزی و دیواری با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع تولید و در محل کسب و کارتان نصب می‌گردد. همچنین مخاطبانتان می‌توانند پس از استفاده از خدمات شما نظرات خود را ثبت نمایند.