معرفی با نظرسنجی

مجموعه فرافیدبک با بهره‌گیری از عملیات رصد و ارزیابی با نظرسنجی، آمادگی تولید محتوا و معرفی کسب و کار شما بر‌ پایه سامانه هوشمند نظرسنجی و در قالب صفحات اختصاصی در سایت مرجع فرافیدبک و ایجاد سایت‌های اختصاصی دارد.
از شما مدیر دولتی وخصوصی و صاحبان کلیه مشاغل دعوت می شود جهت معرفی کسب وکار خود بر پایه مطالب مورد نیاز مشتریان در چالش معرفی فرافیدبک شرکت نمایید

1- راه اندازی سامانه هوشمند نظرسنجی

معرفی سامانه نظرسنجی

با ایجاد و راه اندازی سامانه هوشمند نظرسنجی برای فعالیت و کسب وکار خود به مشتریان و ارباب رجوع خود اطمینان دهید که اصل رضایت مشتری مهمترین اصل در فعالیت وکسب وکار شماست. با سامانه هوشمند نظرسنجی از میزان رضایت مشتریان وارباب رجوع خود به طور مستمر اطلاع پیدا نمایید.

2- راه اندازی سایت اختصاصی

داشتن یک صفحه در فضای مجازی شاید در چند سال گذشته نشان دهنده به روز بودن شما در بهره مندی از فن آوری‌های نوین بوده و صرفا به عنوان یک ابزار صرفا تبلیغاتی در کنار سایر شیوه ها به عنوان یک ابزار لوکس تلقی می‌شد اما در شرایط  فعلی کشور (انتشار ویروس کرونا) داشتن یک صفحه اختصاصی در فضای مجازی بهترین شیوه تبلیغاتی مورد پسند عامه و امری ضروری است.

ویژگی طراحی صفحات تخصصی در مجموعه فرافیدبک

  • پشتیبانی 5 بعدی فرافیدبک
  • طراحی صفحه اختصاصی برای شما متناسب با فعالیت و کسب وکار شما
  • مشاوره تخصصی در خصوص فعالیت و کسب وکار شما
  • قابلیت جستجو و دیده شدن شما در رصدخانه فرافیدبک
  • مشاوره در خصوص ارتقا رضایت مشتریان

3- راه اندازی صفحات اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی فراتر از خرید دامنه، هاست، قالب وافزونه های مورد نیاز و پشتیبانی های فنی ، نیازمند دیده شدن در موتور جستجوی گوگل می باشد. ما این موضوع را با ایجاد محتواهای متنوع از فعالیت ادارات، اصناف و شرکت ها در سایت مرجع فرافیدبک مرتفع نمودیم. اگر شما نیز تمایل دارید تا در کنار سایر رقبا به ارائه اطلاعات به مشتریان و ارباب رجوع خود بپردازید، پیشنهاد ما به شما ایجاد صفحات اختصاصی در سایت فرافیدبک می باشد