تحلیل با نظرسنجی

فرافیدبک پس از رصد و معرفی مجموعه شما، داده‌های حاصل از بخش‌های مختلف کسب و کارتان را تحلیل می‌کند و با تبدیل داده‌های خام به تصمیمات اثربخش، به مدیران مجموعه کمک می‌کند تا بهترین و هوشمندانه‌ترین تصمیم را در سریع‌ترین زمان ممکن بگیرند. با پلتفرم تحلیل داده فرافیدبک، تجربه لبخند متفاوتی را حس کنید.

━━  تحلیل داده ها

آنچه که ما در فرافیدبک به عنوان یک هدف دنبال می‌کنیم این است که شما به عنوان مدیر کسب و کار، در کمترین زمان، از بین گزینه‌های پیش رو بهترین تصمیم را بگیرید و این مستلزم در اختیار داشتن اطلاعات کلیدی است. از این رو داده‌هایی که در بخش‌های مختلف مجموعه شما موجود است و معنا و مفهومی ندارند را مورد تحلیل و پردازش قرار می‌دهیم تا اطلاعات کاربردی استخراج شود.
در بازار رقابتی امروز نقش کلیدی تحقیقات بازار در تولید محصولاتی دوست داشتنی و بر اساس سلایق مشتریان و بازار هدف بر شرکت ها پوشیده نیست. فرافیدبک این امکان را فراهم می آورد که بر پایه داده‌های بازار و تحلیل آن‌ها، تصمیم به سرمایه‌گذاری در محصول یا خدمتی جدید بگیرید

━━  تحلیل رفتار مشتریان

فرافیدبک با تحلیل رفتار مشتریان به شما کمک می‌کند تا ضمن تقسیم بندی مشتریان، بتوانید مشتریان با ارزش خود را شناسایی کنید. رویکرد ما از تحلیل رفتار مشتریان، حفظ مشتری فعلی و جذب مشتریان جدید می‌باشد. با رصد رفتار مشتریان بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید روی چه مشتریان و چه بخش از بازار هدف خود جهت افزایش فروش تمرکز نمایید.
هدف ما از تحلیل رفتار مشتریان، بهبود تجربه مشتریان و در نهایت حس لبخند رضایت است.

━━  تحلیل های پیش بینی کننده

فرافیدبک با تحلیل‌های پیشبینی‌کننده به شما کمک می‌کند براساس روند بازار، وضعیت آینده کسب وکارتان، نرخ رشد مشتریان، الگوی رفتار خرید مشتریان و میزان فروش خود را پیشبینی کنید و هوشمندانه تصمیم بگیرید.

━━  با ما در فرافیدبک نظرسنجی نوین را تجربه کنید

━━  به ما بپیوندید

سامانه هوشمند نظرسنجی فرافیدبک با رویکرد تحقیقات بازار، مدیریت تجربه مشتری و مدیریت تجربه کارمندان بستری برای جمع آوری داده ها، تحلیل اطلاعات و ارائه گزارش های کاربردی در راستای اتخاذ تصمیم های اثربخش برای شما فراهم می آورد